Giełda terrarystyczna

Do następnej giełdy pozostało

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund
Jako pierwsi zorganizowaliśmy Ogólnopolską Giełdę Gadów i Płazów w Świętochłowicach, była to pierwsza impreza tego typu w kraju. Od roku 2017 giełda wróciła do Świętochłowic i przyjęła się bardzo ciepło wśród środowiska terrarystycznego i nie tylko. Giełda będzie organizowana cyklicznie co około 3 miesiące w budynku Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach.

Ludzie bardzo dobrze przyjęli powrót giełdy. Nasze stoisko odwiedziło wiele osób które gratulowało a także, dziękowało za reaktywacje tego wydarzenia. Dopisała również frekwencja. Szacujemy, że na giełdę przyszło ponad 2000 osób. Nie byli to tylko mieszkańcy Świętochłowic czy miast ościennych ale także ludzie z całej Polski a nawet z zagranicy.

Można zatem śmiało stwierdzić, że Nasza firma włożyła ogromny wkład w krzewienie kultury terrarystycznej w Polsce oraz w poszerzanie oferty zwierząt egzotycznych dostępnych w naszym w kraju.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przyszłej giełdzie, jak i o innych akcjach w których bierzemy udział zacznij obserwować nasz fanpage na Facebook'u


Animals Live Facebook

Dojazd do giełdy

  • CKŚ Zgoda
    ul.Krauzego 1
    41-600 Świętochłowice